מסנני מים מומלצים

מסנני מים מומלצים

תופעת האבנית במים בישראל מחמירה משנה לשנה.  חשוב להקפיד על שתיית מים העוברים תהליך של סינון איכותי ובטוח ובכך להימנע מתופעות חמורות כתוצאה משימוש במים עם אבנית. היום ניתן למצוא קנקני מים זכוכית או כדים המהווים מקום אמצעי לסינון מים נגיש ונוח.

סערה בכוס מים

תופעת האבנית במים בישראל הולכת ומתרחבת, ניטור המים מתבצע באופן רציף ומעת לעת מתפרסמים דוחות על מצב עכירות המים ובכך מביאים לידיעת הציבור את ממדי התופעה ובמקביל אף מונעים את השימוש של אוכלוסיות נרחבות במים עכורים.

בין התופעות המתרחשות בעקבות צריכה של מים שאינם מסוננים ניתן למנות את התופעה של אבנים בכליה או אבנים בכיס המרה. עוד ניתן לראות כי אנשים רבים נמנעים משתית מים היות והם מרגישים בטעם את עכירות המים ובוחרים לצרוך במקום המים שתיה מתוקה המביאה בעקבותיה נזקים כמו השמנת יתר ועששת בשניים, נתונים מדאיגים מתפרסמים על ילדים צעירים ואפילו תינוקות שסובלים מתופעות אילו. נוסף על כך, קיים בלאי גדול של מוצרי חשמל כמו מחמים, מכונות כביסה וכדומה, אליהם חודרת האבנית, מצטברת על הצינורות וחוסמת אותם. 

מסנני מים מומלצים

יחד עם המודעות עולה גם הביקוש לרכישת מסנני מים מומלצים, כאלו שיאפשרו שמירה על איכות החיים במקביל לשימוש רציף במים. ניתן לראות כי בבתים רבים ואף במקומות עבודה מסנן המים הינו מוצר יסוד כמו כל מכשיר מצוי במטבח. נוסף על כך, בבית החולים אצל יילודים ממליצות האחיות המלוות על שימוש במסנני מים מומלצים או קנקן עם פילטר על מנת למנוע מהתינוק לשתות מי ברז עם אבנית.

שימוש במסנני מים מומלצים מונע באופן כמעט מובהק את התופעות השליליות אשר שצוינו. קנקן עם פילטר מנגיש בצורה מיטבית את המים המסוננים לילדים. נוסף על כך קיימים בשוק פילטרים מגנזיום ומסנני אלקליין שמיטיבים את טעמם של המים, בעקבות נטרול טעמי לוואי שעשויים להתלוות למים משאריות של כלור וכדומה וכך המים המסוננים נעשים בריאים וטעימים.

רגע לפני שאתם רוכשים מסנן מים מספר כללים חשובים:

ככל שהביקוש גדל כך גם מבחר מסנני מים גדל וביניהם קיימים מסנני מים מומלצים וכאילו שלא יתנו מענה לסינון איכותי. על מנת לרכוש מסנני מים מומלצים חשוב לשים לב לכללים הבאים:

  • מותג – מומלץ לקנות מסנן מים של מותג מוכר, כזה שנמצא בשוק מספר שנים ויש עליו משוב חיובי מהמשתמשים בו.
  • תחלופה  – מסנני מים מומלצים אמורים להיות בעלי מחסניות המוחלפות מעת לעת על מנת להבטיח הגנה נכונה מפני האבנית וזרימה טובה של המים.
  • נוחות – היות ומסנן אמור לשרת באופן רציף במטבח חשוב לרכוש קנקן עם מסנן מים שהשימוש בו הוא נוח למבוגרים כמו גם לילדים 
  • בטיחות – בין מסנני מים מומלצים ניתן למצוא כאלו שמשולב בהם מכשיר לחימום מים, מה שעשוי להוות סיכון בבית עם ילדים קטנים. התאמת המכשיר לגילאי המשתמשים קריטי על מנת לשמור על הבטיחות בבית.

מומלץ בחום ובקור

בין מסנני מים מומלצים ניתן למנות את קנקן המים של דאפי כאחד המובילים בשוק שמשרת לקוחות מרוצים במשך קרוב ל 40 שנה, קנקן מים עם פילטר מגנזיום יכול לשפר את איכות החיים שלכם.

קנקן דאפי מומלץ בחום וגם בקור מסנן מים מהשורה הראשונה!

גלילה למעלה